Filip Žáček

Mgr. Filip Žáček
předseda Iniciativy pro podporu vypálených obcí

Martina Tesaříka znám jako dlouholetého podporovatele činnosti naší organizace a muže uvědomujícího si důležitost české historie i poučení, která z ní plynou. Rád se s ním setkávám na akcích, kterým jako senátor dodává důležitost a vážnost.

 

Miroslava Zavadilová

Miroslava Zavadilová
starostka obce Majetín

Pana senátora Tesaříka znám dlouhou dobu ze spolupráce s Mikroregionem Království, jehož jsem předsedkyní. Podporuje naše aktivity a my si vážíme, když se osobně účastní nejvýznamnějších akcí.

 

Jitka Weiermüllerová

Jitka Weiermüllerová
ředitelka Baletního studia při Moravském divadle Olomouc

Ing. Martin Tesařík podporuje Baletní studio při Moravském divadle Olomouc 14 let a je naším stálým a dlouholetým partnerem. Zná všechny naše projekty,navštěvuje všechny naše akce. Děti i rodiče pana Tesaříka vnímají jako významného podporovatele kulturních a uměleckých hodnot a tradic. Ing. Martin Tesařík pomáhal u základních kamenů začátku působení Baletního studia a díky jeho významné podpoře mají děti krásnou a hodnotnou volnočasovou aktivitu a někteří i svou profesní budoucnost.

 

MUDr. Michael Fischer

MUDr. Michael Fischer
lékař záchranné služby a náměstek hejtmana pro zdravotnictví

S Martinem Tesaříkem jsem měl možnost spolupracovat při dlouhodobé koncepční práci v oblastizdravotnictví i během několika mimořádných událostí včetně povodní. Považuji jej za člověka, na kterého je stoprocentní spolehnutí, a který nenechá nikoho na holičkách. Kvalita a dostupnost zdravotní péče byly pro Martina Tesaříka vždy na prvním místě. Jsem rád, že nyní může tyto své zásady prosazovat také v Senátu při projednávání legislativy.